FRI FRAKT ÖVER 700KR.

Hem » DATORER & KRINGUTRUSTNING » Datorkablar » Nätverkskablar » Fiberkablage » DELTACO SFP 1000Base-EX, LC, 1310nm, 40Km, Single-Mode, DOM, Ext temp. (SFP-C006

DELTACO

DELTACO SFP 1000Base-EX, LC, 1310nm, 40Km, Single-Mode, DOM, Ext temp. (SFP-C006

Pris: 679kr 829kr
Delbetala från 79 kr/mån Fortus Finance
  • Produktinformation


     Motsvarar Cisco GLC-EX-SMD

    EAN:6959149041525
    Förpackning: Euroblister
    Fördelar med Teknikproffset.se
    • Fri frakt - Vid köp från 700 kronor
    • Snabb leverans – Leveranstid framgår i kassan
    • Returrätt – 100 dagar öppet köp
    • Faktura – 0 kr, Ingen faktureringsavgift
    • Säkerhet – Vi är certifierade av Trygg E-handel
Teknikproffset.se - Elektronik när den är som bäst!