FRI FRAKT ÖVER 700KR.

Hem » DATORER & KRINGUTRUSTNING » Datorkablar » Nätverkskablar » Fiberkablage » DELTACO SFP 1000Base-SX, LC, 850nm, 550m, Multi-Mode (SFP-C0003)
DELTACO SFP 1000Base-SX, LC, 850nm, 550m, Multi-Mode (SFP-C0003)

DELTACO

DELTACO SFP 1000Base-SX, LC, 850nm, 550m, Multi-Mode (SFP-C0003)

Pris: 276kr 279kr
Delbetala från 50 kr/mån Fortus Finance
  • Produktinformation


     Motsvarar Cisco GLC-SX-MM

    EAN:7333048007438
    Förpackning: Euroblister
    Fördelar med Teknikproffset.se
    • Fri frakt - Vid köp från 700 kronor
    • Snabb leverans – Leveranstid framgår i kassan
    • Returrätt – 100 dagar öppet köp
    • Faktura – 0 kr, Ingen faktureringsavgift
    • Säkerhet – Vi är certifierade av Trygg E-handel
Teknikproffset.se - Elektronik när den är som bäst!