FRI FRAKT ÖVER 700KR.

Hem » Datorer & Kringutrustning » Datorkablar » Nätverkskablar » Fiberkablage » Deltaco skarvdon, fiber, SC-ST, multimode, simplex, keramisk, metall

DELTACO

Deltaco skarvdon, fiber, SC-ST, multimode, simplex, keramisk, metall

Pris: 69kr
Betala efter leverans Fortus Finance
  • Produktinformation

    Skarvdon för att sätta i boxar, patchpaneler eller annan utrustning.
    EAN:7340004669234
    Förpackning: Euroblister
    Fördelar med Teknikproffset.se
    • Fri frakt - Vid köp från 700 kronor
    • Snabb leverans – Leveranstid framgår i kassan
    • Returrätt – 100 dagar öppet köp
    • Faktura – 0 kr, Ingen faktureringsavgift
    • Säkerhet – Vi är certifierade av Trygg E-handel
Teknikproffset.se - Elektronik när den är som bäst!