FRI FRAKT ÖVER 700KR.

Hem » DATORER & KRINGUTRUSTNING » Nätverk » Mediakonverter » TP-Link, Fiber SC singlemode - 1000 Mbps, (MC210CS)
TP-Link, Fiber SC singlemode - 1000 Mbps, (MC210CS)

TP-LINK

TP-Link, Fiber SC singlemode - 1000 Mbps, (MC210CS)

Pris: 739kr 749kr
Delbetala från 85 kr/mån Fortus Finance
  • Produktinformation

    Mediakonverter för att omvandla fiber till TP eller tvärtom. Upp till 15 km. 1310 nm. Mått(BxDxH): 95x73x27 mm.

    EAN:6935364030445
    Förpackning: Euroblister
    Fördelar med Teknikproffset.se
    • Fri frakt - Vid köp från 700 kronor
    • Snabb leverans – Leveranstid framgår i kassan
    • Returrätt – 100 dagar öppet köp
    • Faktura – 0 kr, Ingen faktureringsavgift
    • Säkerhet – Vi är certifierade av Trygg E-handel
Teknikproffset.se - Elektronik när den är som bäst!