FRI FRAKT VID ORDER ÖVER 700KR!

 Kundomdöme på Prisjakt:
 8.29 / 10
Läs våra omdömen
Hem » Okategoriserade produkter » DELTACO OS2 fibersvans, SC, simplex, UPC, 9/125, 1,5m

DELTACO

DELTACO OS2 fibersvans, SC, simplex, UPC, 9/125, 1,5m

Pris: 119kr
Delbetala från 50 kr/mån Fortus Finance
  • Produktinformation

    DELTACO OS2 fibersvans, SC, simplex, UPC, 9/125, 1,5m

    Högklassig fibersvans för svetsning. Kabeln är 0,9mm i diameter med LSZH-mantel. Kontakten är UPC-slipad och har keramisk kopplingshylsa.

    OS2 har en överföringshastighet på 100gbit/s i 10km med 1310nm våglängd och 40km med 1550nm våglängd.

    • Maximalt 0,25dB införingsförlust.

    • Individuellt testad och kvalitetssäkrad.

    • Kompatibel med IEC61755-2-1.

    EAN:7333048036322
    Förpackning: Euroblister
    Fördelar med Teknikproffset.se
    • Fri frakt - Vid köp från 700 kronor
    • Snabb leverans – Leveranstid framgår i kassan
    • Returrätt – 100 dagar öppet köp
    • Faktura – 0 kr, Ingen faktureringsavgift
    • Säkerhet – Vi är certifierade av Trygg E-handel
Teknikproffset.se - Elektronik när den är som bäst!