FRAKTFRITT FRÅN 700 KR

 Kundomdöme på Prisjakt:
 8.55 / 10
Läs våra omdömen
Hem » Okategoriserade produkter » D-Link 10/100 to 100BaseFX (SC) Multimode Media Converter
D-Link 10/100  to 100BaseFX (SC) Multimode Media Converter

D-Link

D-Link 10/100 to 100BaseFX (SC) Multimode Media Converter

Pris: 1 119kr
Delbetala från 127 kr/mån Fortus Finance
  • Produktinformation

    D-Link mediakonverterare, Fiber SC multimode - TP(RJ45), 10/100Mbps, 1300nm, 2km

    Mediakonverter för att omvandla fiber till TP eller tvärtom.
    Mått(BxDxH): 88x120x25mm.

    EAN:790069241826
    Förpackning: Euroblister
    Fördelar med Teknikproffset.se
    • Fri frakt - Vid köp från 700 kronor
    • Snabb leverans – Leveranstid framgår i kassan
    • Säkerhet – Vi är certifierade av Trygg E-handel
    • Faktura – 0 kr, Ingen faktureringsavgift
Teknikproffset.se - Elektronik när den är som bäst!