FRI FRAKT VID ORDER FRÅN 700 KR!

 Kundomdöme på Prisjakt:
 8.60 / 10
Läs våra omdömen
Hem » Okategoriserade produkter » DELTACO SFP+ Transceiver, 10GBASE-LRMM, 1310nm, 220m, MMF, OM1
DELTACO SFP+ Transceiver, 10GBASE-LRMM, 1310nm, 220m, MMF, OM1

D-TPIM

DELTACO SFP+ Transceiver, 10GBASE-LRMM, 1310nm, 220m, MMF, OM1

Pris: 1 159kr
Delbetala från 131 kr/mån Fortus Finance
  • Produktinformation

    DELTACO SFP+ Transceiver, 10GBASE-LRMM, 1310nm, 220m, MMF, OM1
    EAN:7333048021250
    Förpackning: Euroblister
    Fördelar med Teknikproffset.se
    • Fri frakt - Vid köp från 700 kronor
    • Snabb leverans – Leveranstid framgår i kassan
    • Säkerhet – Vi är certifierade av Trygg E-handel
    • Faktura – 0 kr, Ingen faktureringsavgift
  • Kundrecensioner

    Inga recensioner än. Bli Först! Skriv recension
Teknikproffset.se - Elektronik när den är som bäst!