FRAKTFRITT FRÅN 700 KR

 Kundomdöme på Prisjakt:
 8.52 / 10
Läs våra omdömen
Hem » Okategoriserade produkter » U Fiber, Multi-Mode Module SFP, 10G, 2 pack
U Fiber, Multi-Mode Module SFP, 10G, 2 pack

Ubiquiti

U Fiber, Multi-Mode Module SFP, 10G, 2 pack

Pris: 599kr
Delbetala från 70 kr/mån Fortus Finance
  • Produktinformation

    Ubiquiti UF-MM-10G, LC Multi-Mode, upp till 300m, 850nm RX/TX, 10Gbps SFP+, 2-pack
    EAN:810354025914
    Förpackning: Euroblister
    Fördelar med Teknikproffset.se
    • Fri frakt - Vid köp från 700 kronor
    • Snabb leverans – Leveranstid framgår i kassan
    • Säkerhet – Vi är certifierade av Trygg E-handel
    • Faktura – 0 kr, Ingen faktureringsavgift
Teknikproffset.se - Elektronik när den är som bäst!