BLACK FRIDAY SALE - ENDAST IDAG! Frågor? Vi ger svar under hela dagen! - kundservice@teknikproffset.se

 Kundomdöme på Prisjakt:
 8.39 / 10
Läs våra omdömen
Hem » Okategoriserade produkter » ZyXEL SFP-LX-10-D Gigabit-LX Mini-GBIC SFP.Up to10km using 9m single
ZyXEL SFP-LX-10-D Gigabit-LX Mini-GBIC SFP.Up to10km using 9m single

Zyxel

ZyXEL SFP-LX-10-D Gigabit-LX Mini-GBIC SFP.Up to10km using 9m single

Pris: 1 089kr
Delbetala från 124 kr/mån Fortus Finance
  • Produktinformation

    ZyXEL SFP-LX-10-D Gigabit-LX Mini-GBIC SFP.Up to10km using 9m single-mode
    EAN:4718937510337
    Förpackning: Euroblister
    Fördelar med Teknikproffset.se
    • Fri frakt - Vid köp från 700 kronor
    • Snabb leverans – Leveranstid framgår i kassan
    • Säkerhet – Vi är certifierade av Trygg E-handel
    • Faktura – 0 kr, Ingen faktureringsavgift
  • Kundrecensioner

    Inga recensioner än. Bli Först! Skriv recension
Teknikproffset.se - Elektronik när den är som bäst!