FRAKTFRITT FRÅN 700 KR

 Kundomdöme på Prisjakt:
 8.51 / 10
Läs våra omdömen
Hem » Okategoriserade produkter » ZyXEL SFP-SX-D Gigabit-SX Mini-GBIC SFP.Up to 500 m using 62.5m multi-
ZyXEL SFP-SX-D Gigabit-SX Mini-GBIC SFP.Up to 500 m using 62.5m multi-

Zyxel

ZyXEL SFP-SX-D Gigabit-SX Mini-GBIC SFP.Up to 500 m using 62.5m multi-

Pris: 989kr
Delbetala från 113 kr/mån Fortus Finance
  • Produktinformation

    ZyXEL SFP-SX-D Gigabit-SX Mini-GBIC SFP.Up to 500 m using 62.5m multi-mode
    EAN:4718937510344
    Förpackning: Euroblister
    Fördelar med Teknikproffset.se
    • Fri frakt - Vid köp från 700 kronor
    • Snabb leverans – Leveranstid framgår i kassan
    • Säkerhet – Vi är certifierade av Trygg E-handel
    • Faktura – 0 kr, Ingen faktureringsavgift
Teknikproffset.se - Elektronik när den är som bäst!