FRAKTFRITT FRÅN 700 KR

 Kundomdöme på Prisjakt:
 8.56 / 10
Läs våra omdömen
Hem » Okategoriserade produkter2 » D-Link 1000BaseT to 1000BaseLX (SC) Singlemode Media Converter
D-Link 1000BaseT to 1000BaseLX (SC) Singlemode Media Converter

D-Link

D-Link 1000BaseT to 1000BaseLX (SC) Singlemode Media Converter

Pris: 4 608kr
Delbetala från 511 kr/mån Fortus Finance
  • Produktinformation

    D-Link mediakonverterare, Fiber SC singlemode - TP(RJ45), 1000Mbps, 1300nm, 10km

    Mediakonverter för att omvandla fiber till TP eller tvärtom.
    Mått(BxDxH): 88x120x25mm.
    EAN:790069241727
    Förpackning: Euroblister
    Fördelar med Teknikproffset.se
    • Fri frakt - Vid köp från 700 kronor
    • Snabb leverans – Leveranstid framgår i kassan
    • Säkerhet – Vi är certifierade av Trygg E-handel
    • Faktura – 0 kr, Ingen faktureringsavgift
Teknikproffset.se - Elektronik när den är som bäst!