FRAKTFRITT FRÅN 700 KR

 Kundomdöme på Prisjakt:
 8.44 / 10
Läs våra omdömen
Hem » Okategoriserade produkter2 » D-Link Medieomvandlare 1000Base-SX, 1000Base-T
D-Link Medieomvandlare 1000Base-SX, 1000Base-T

D-Link

D-Link Medieomvandlare 1000Base-SX, 1000Base-T

Pris: 2 199kr
Delbetala från 246 kr/mån Fortus Finance
  • Produktinformation

    D-Link mediakonverterare, Fiber SC multimode - TP(RJ45), 1000Mbps, 850nm, 550m

    Mediakonverter för att omvandla fiber till TP eller tvärtom.
    Mått(BxDxH): 88x120x25mm.
    EAN:790069242021
    Förpackning: Euroblister
    Fördelar med Teknikproffset.se
    • Fri frakt - Vid köp från 700 kronor
    • Snabb leverans – Leveranstid framgår i kassan
    • Säkerhet – Vi är certifierade av Trygg E-handel
    • Faktura – 0 kr, Ingen faktureringsavgift
Teknikproffset.se - Elektronik när den är som bäst!