Köp julklapparna idag! På produktsidan ser du leveranstid för varje enskild produkt. Mer info

 Kundomdöme på Prisjakt:
 8.44 / 10
Läs våra omdömen
  • Produkten är slutsåld, men du kan bevaka produkten så hör vi av oss när den är åter i lager!
Hem » Okategoriserade produkter2 » U Fiber, Single-Mode Module SFP, 10G, 2 pack
U Fiber, Single-Mode Module SFP, 10G, 2 pack

Ubiquiti

U Fiber, Single-Mode Module SFP, 10G, 2 pack

Pris: 1 299kr
Delbetala från 147 kr/mån Fortus Finance
Antal
Bevaka
  • Produktinformation

    Ubiquiti UF-SM-10G, LC Single-Mode, upp till 10km, 1310nm RX/TX, 10Gbps SFP, 2-pack
    EAN:810354025938
    Förpackning: Euroblister
    Fördelar med Teknikproffset.se
    • Fri frakt - Vid köp från 700 kronor
    • Snabb leverans – Leveranstid framgår i kassan
    • Returrätt – 100 dagar öppet köp
    • Faktura – 0 kr, Ingen faktureringsavgift
    • Säkerhet – Vi är certifierade av Trygg E-handel
Teknikproffset.se - Elektronik när den är som bäst!