FRI FRAKT ÖVER 700KR.

Hem » Datorer & Kringutrustning » Datorkablar » Nätverkskablar » Fiberkablage » Deltaco fiberkablage, LC - SC, 9/125, OS2, duplex, singlemode, 15 meter
Deltaco fiberkablage, LC - SC, 9/125, OS2, duplex, singlemode, 15 meter

DELTACO

Deltaco fiberkablage, LC - SC, 9/125, OS2, duplex, singlemode, 15 meter

Pris: 349kr
Delbetala från 50 kr/mån Fortus Finance
  • Produktinformation

    DELTACO fiberkablage, LC - SC, 9/125, OS2, duplex, singlemode, 15 meter

    • Arbetstemperatur -20 <-> +70  °
    • Fiberdiameter 9/125
    • Färg Gul
    • Insertion loss <0.3 dB
    • Klass OS1
    • Kontakt(er) LC SC
    • Lagringstemperatur -40 <-> +80 °
    • Längd 15 meter
    • Mode Singlemode
    • Return loss >50 dB
    • Riktning Duplex
    EAN:7340004666417
    Förpackning: Euroblister
    Fördelar med Teknikproffset.se
    • Fri frakt - Vid köp från 700 kronor
    • Snabb leverans – Leveranstid framgår i kassan
    • Returrätt – 100 dagar öppet köp
    • Faktura – 0 kr, Ingen faktureringsavgift
    • Säkerhet – Vi är certifierade av Trygg E-handel
Teknikproffset.se - Elektronik när den är som bäst!