FRI FRAKT ÖVER 700KR.

Hem » DATORER & KRINGUTRUSTNING » Nätverk » Mediakonverter » Deltaco SFP 1000Base-LX, LC, 1310nm, 10Km, Single-Mode
Deltaco SFP 1000Base-LX, LC, 1310nm, 10Km, Single-Mode

DELTACO

Deltaco SFP 1000Base-LX, LC, 1310nm, 10Km, Single-Mode

SFP-HP111
Pris: 529kr
Delbetala från 62 kr/mån Fortus Finance
  • Produktinformation


     Motsvarar HP J4859C
    EAN:7333048007490
    Förpackning: Euroblister
    Fördelar med Teknikproffset.se
    • Fri frakt - Vid köp från 700 kronor
    • Snabb leverans – Leveranstid framgår i kassan
    • Returrätt – 100 dagar öppet köp
    • Faktura – 0 kr, Ingen faktureringsavgift
    • Säkerhet – Vi är certifierade av Trygg E-handel
Teknikproffset.se - Elektronik när den är som bäst!