FRI FRAKT ÖVER 700KR.

Hem » DATORER & KRINGUTRUSTNING » Nätverk » Mediakonverter » TP-Link, Gigabit interface konverter (TL-SM311LS)
TP-Link, Gigabit interface konverter (TL-SM311LS)

TP-LINK

TP-Link, Gigabit interface konverter (TL-SM311LS)

Pris: 229kr 699kr
Delbetala från 50 kr/mån Fortus Finance
  • Produktinformation

    TP-LINK SFP-modul(mini-GBIC), 1000Base-LX, duplex, singlemode, LC, 10km
    EAN:6935364030216
    Förpackning: Euroblister
    Fördelar med Teknikproffset.se
    • Fri frakt - Vid köp från 700 kronor
    • Snabb leverans – Leveranstid framgår i kassan
    • Returrätt – 100 dagar öppet köp
    • Faktura – 0 kr, Ingen faktureringsavgift
    • Säkerhet – Vi är certifierade av Trygg E-handel
Teknikproffset.se - Elektronik när den är som bäst!